آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی قیمت خودرو سمند | کارشناس قیمت سمند | الون اسکین

خودرو سمند، که از آن با عنوان خودروی ملی یاد می‌شود، به طرزی جالب در ایران از طرفداران بسیاری برخوردار است و خرید و فروش دست دوم خوبی دارد. احتمالاً شما نیز که در این صفحه قرار دارید به دنبال خرید خودرو سمند باشید. این خبر را برای شما داریم که در صورتی که قصد خرید خودرو سمند دارید می‌توانید از خدمات کارشناسی قیمت خودرو سمند الون اسکین بهره ببرید. با تماس با ما، کارشناس قیمت خودرو سمند به محل خرید خودرو اعزام خواهد شد تا عملیات کارشناسی قیمت خودرو سمند را با استفاده از تجهیزات مدرن انجام دهد و قیمت کارشناسی را به متقاضی اعلام نماید.

تاریخچه خودرو سمند

سمند به عنوان خودروی ملی در سال ۱۳۸۱ به وسیله‌ی شرکت ایران خودرو عرضه شد و هنوز هم پس از نزدیک به ۱۷ سال در ایران تولید و عرضه می‌شود. جالب آن که طراحی این خودرو کار یک شرکت انگلیسی است که در ابتدا هم آن را نه برای ما ایرانی‌ها بلکه برای چین تایپه طراحی کرد که به سبب عللی دست آخر این طراحی سر از ایران درآورد. چند سالی از همین سمند معمولی استفاده می‌شد تا آن که نوبت به عرضه‌ی سمند LX و سمند SE  رسید و در حال حاضر نیز سمند معمولی تولید نمی‌شود و تمرکز بر روی تولید این دو مدل سمند به همراه سمند LX-EF7 که از لحاظ مشخصات فنی برتر از دو مدل دیگر است می‌باشد.

سمند توانست در ایران موفقیت خوبی کسب کند و از فروش خوبی برخوردار شود. بازار دست دوم سمند معمولی، سمند LX و سمند SE خوب است و این امید برای دارندگان سمند وجود دارد که هر زمان که بخواهند می‌توانند بدون دشواری خاصی خودروی خود را به فروش برسانند و البته این امید هم برالون اسکیناران وجود دارد که در صورتی که خواهان خرید خودرو سمند دست دوم باشند بتوانند بدون مشکلی یک خودرو سمند مناسب جهت خرید پیدا کنند.

با وجود آن که سمند بازار خرید و فروش خوبی دارد اما به هنگام خرید باید دقت و توجه زیادی داشت و پس از بررسی تخصصی کامل خودرو اقدام به خرید آن نمود. کارشناسی قیمت خودرو سمند می‌تواند در این راه مفید باشد. می‌دانید که برخی از دلالان برای آن که قیمت خودروی خود را افزایش دهند اقدام به دستکاری میزان کارکرد خودرو می‌کنند و یا مثلاً خریدار نمی‌تواند بدون داشتن تخصص دقیقاً تشخیص دهد که خودرو قبلاً رنگ شده است. این موارد و موارد این قبیل است که موجب می‌شوند استفاده از کارشناسی قیمت خودرو سمند امری منطقی به نظر آید.

 کارشناس قیمت خودرو سمند می‌تواند با بررسی و ارزیابی کارکرد خودرو سمند، رنگ بدنه، صافکاری بدنه، سلامت تجهیزات و در آخر سلامت قسمت فنی خودرو یک قیمت کارشناسی به متقاضی اعلام کند تا متقاضی با در نظر داشتن آن اقدام به خرید خودرو سمند کند.

چنان چه شما نیز قصد خرید خودرو سمند دارید پیشنهاد می‌کنیم که پیش از این کار، حتماً با الون اسکین تماس بگیرید تا خودروی مد نظرتان از لحاظ بدنه، کارکرد، تجهیزات و سلامت فنی مورد ارزیابی قرار گیرد و پس از اطمینان از سلامت این موارد و همچنین آگاهی از قیمت واقعی خودرو اقدام به خرید خودرو سمند کنید.

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »