آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی قیمت خودرو رانا | کارشناس قیمت رانا | الون اسکین

استفاده از کارشناسی قیمت خودرو رانا موجب می‌شود که به هنگام خرید این خودرو، خریدار هیچ گونه دغدغه‌ای از بابت گران خریدن خودرو دست دوم نداشته باشد. زیرا کارشناس پس از بررسی خودرو از هر لحاظی یک قیمت کارشناسی و اصولی به خریدار اعلام می‌کند و سپس خریدار می‌تواند با مقایسه‌ی قیمت پیشنهادی کارشناس و قیمتی که فروشنده بر روی خودروی خود گذاشته است به صورت کاملاً آگاهانه تصمیم بگیرد که آیا خرید خودروی مورد نظر مقرون به صرفه هست یا نه؟

الون اسکین، ارائه‌ دهنده‌ی خدمات کارشناسی قیمت خودرو رانا است. برای استفاده از این خدمات، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناس قیمت خودرو رانا نیم ساعت پس از تماس شما در محل خرید خودرو جهت انجام کارشناسی حاضر شود.

تاریخچه خودرو رانا

رانا از جمله خودروهایی است که از آن‌ها با عنوان خودروی ملی یاد می‌شود. این خودرو بر روی پلتفرم پژو ۲۰۶ اس دی ساخته شده و از سال ۱۳۹۱ در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

می‌توان گفت که اوضاع خرید و فروش رانا در کشور از دیگر خودروی ملی یعنی تیبا بهتر است و البته خودِ خودروی رانا نیز قدرت‌مندتر و با امکانات‌تراز خودروی تیبا است. اگر قصد خرید خودروی رانا دارید، انتخاب اشتباهی نکرده‌اید.

در ایران علاوه بر سال تولید خودرو، برخی موارد دیگر نیز وجود دارند که بر روی قیمت خودرو دست دوم مؤثر هستند. یکی از این موارد میزان کارکرد خودرو است و موردی دیگر عدم رنگ شدن خودرو. اما متأسفانه برخی دلالان وجود دارند که در خصوص این موارد اطلاعات درستی به خریدار نمی‌دهند و به این ترتیب عدم اعتماد به فروشنده به هنگام خرید خودرو به یک امر منطقی و عقلانی تبدیل شده است.

به عنوان مثال، برخی از فروشنده‌ها خودشان میزان کارکرد واقعی خودرو را دستکاری می‌کنند و با پایین آوردن میزان آن سعی در افزایش قیمت دارند. همچنین نقاشان خودرو به اندازه‌ای حرفه‌ای شده‌اند که در صورتی که خودرویی به شدت تصادف کرده باشد و به همین دلیل رنگ شده باشد خریدار با چشم غیر مسلح نمی‌تواند تشخیص دهد که خودروی مورد نظر رنگ شده است.

بنابراین بهتر است که به هنگام خرید خودرو رانا دست دوم، حتماً از خدمات کارشناسی قیمت خودرو رانا استفاده شود. کارشناس با بررسی دقیق میزان کارکرد خودرو و همچنین بررسی و ارزیابی بدنه‌ی خودرو از لحاظ رنگ شدگی، پولیش کاری، صافکاری و موارد این قبیل و البته با بررسی قسمت‌های فنی خودرو و ارزیابی آن از طریق تست رانندگی می‌تواند یک قیمت کارشناسی و اصولی به خریدار اعلام کند تا، همان گونه که در بالا نیز گفته شد، خریدار بتواند با در نظر داشتن این قیمت و همچنین قیمت پیشنهادی فروشنده تصمیم به خرید یا عدم خرید خودرو رانا بگیرد.

بنابراین در صورتی که شما قصد خرید خودرو رانا دست دوم دارید، پیشنهاد می‌کنیم که نیم ساعت پیش از خرید خودرو با الون اسکین تماس بگیرید تا کارشناس الون اسکین جهت کارشناسی قیمت خودرو رانا در محل حضور یابد و بتوانید خریدی آگاهانه و به دور از ریسک را انجام دهید.

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »