آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی قیمت خودرو جک | کارشناس قیمت جک | الون اسکین

معمولا در خرید خودرو مهم ترین کاری که باید صورت بگیرد قبل از انجام هر معامله ای مشاوره با افراد آگاه در این خصوص است از همین رو و برای رفع نیاز این مورد مراکزی وجود دارد که مشاوران و کارشناسان در این مراکز با ارائه بهترین اطلاعات خرید خودرو را به سهولت انجام می دهند. کارشناسان این مرکز ها عبارتند از کارشناس رنگ خودرو، کارشناس فنی خودرو ، کارشناس خودرو و کارشناس قیمت خودرو و … . در خرید خودرو جک کارشناس خودرو نقش بسیار مهمی را دارد و با انجام کارشناسی خودرو می تواند که اطلاعات کامل و جامعی را از خودرو مورد نظر تان به شما ارائه کند. افراد زیادی هستند که با نادیده گرفتن این مراکز در خرید خودرو با مراجعه به برخی از افراد سو استفاده‌گر ضرر و زیان زیادی را در معاملات متحمل می شوند. زیرا این افراد هیچ سر رشته ای درباره ی کارشناسی خودرو ندارند و در معاملات خودرو فقط به فکر منافع خودشان هستند از همین رو برای مواجه نشدن با چنین افرادی نقش کارشناس قیمت خودرو در هنگام خرید خودرو بسیار مهم است. در ادامه در مورد کارشناسی قیمت خودرو جک بیش‌تر برای‌تان خواهیم گفت.

 

تاریخچه خودرو جک

در ۳۰ سپتامبر ۱۹۹۹ میلادی شرکت خودرو سازی جک در شهر هفئی و در استان آن‌هوئی چین تأسیس شد. تولید جک با استقبال زیادی رو به رو شد و این خودرو خیلی زود به کشور های آسیایی دیگری مثل کشور ما نیز صادر شد و این شرکت توانست که با یکی از شرکت‌ های بخش خصوصی به نام رخش خودرو دیزل قرارداد همکاری را داشته باشد؛ و در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۴۵۰۰۰ دستگاه انواع خودرو تولید نموده ‌است. علاوه بر رخش خودرو دیزل، کرمان موتور به عرضه محصولات سواری این شرکت پرداخت.

 

معمولا بهتر است تا قبل از خرید و قبل از انجام معامله خودرویی ضرورت استفاده از کارشناس خودرو را جدی بگیرید زیرا این امر باعث می شود که تا حدود زیادی از خرید خودرو مورد نظرتان رضایت داشته باشید معمولا در هنگام خرید خودروی دست دوم استفاده از کارشناسی پیش از خرید خودرو برای انجام بررسی دقیق و تعیین قیمت واقعی بسیار ضرورت دارد و کارشناس این شرکت با توجه به تمام موارد بررسی شده و طبق نتایجی که به دست آورده است قیمت گذاری دقیق را با کمک تیم قیمت گذاری بر روی خودرو جک انجام می دهد. شما با استفاده از این کارشناسی قیمت خودرو جک نه تنها از زیان مالی برخوردار نمی شوید بلکه تا حدود زیادی هم درباره مسائل فنی ماشین و موارد دیگر اطلاعاتی را به دست می آورید و متوجه خواهید شد که خودرو مورد نظر کاملا به قیمت و از لحاظ فنی و بدنه نیز سالم بوده است. امروزه انجام کارشناسی خودرو برای تمام خودرو ها با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ ترین دستگاه‌ های بررسی و ارزیابی خودرو امکان پذیر شده است.

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »