آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی رنگ خودرو توسان | کارشناس رنگ توسان | الون اسکین

از خودرو های پر فروش وارداتی که در کشور مان وجود دارد و طرفداران بی شماری نیز دارد می توان به خودروی توسان اشاره داشت که درست بعد از گذشت ۲ سال بعد از تولید این خودرو بسیار لوکس توانست که وارد ایران شود و در همان سال های بدو ورود طرفداران بسیاری را نیز پیدا کند. موردی که در این بخش باید به آن بپردازیم در مورد کارشناسی رنگ خودرو توسان است. این کارشناسی همیشه توسط کارشناسان رنگ مجرب و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و تست های الکتریکی صورت می گیرد. معمولا تعیین رنگ شدگی در قسمت های مختلف بدنه خودرو توسط کارشناس رنگ خودرو و دستگاه تست دیجیتالی به صورت بسیار سریع و دقیق  در محل های مختلف کارشناسی رنگ توسان صورت می گیرد.

تاریخچه خودروی توسان

درباره نام توسان باید بگوییم که این نام در واقع برگرفته از نام محلی است که این محل در نزدیکی نیومکزیکو واقع شده است و از روی این محل است که کمپانی هیوندای نام شاسی بلند خود را به عنوان «توسان» انتخاب کرده است. یکی از شاخص ترین تولیدات برند معروف هیوندای می توان به جرات گفت که خودروی توسان است که این خودرو از سال  ۲۰۰۴ – ۲۰۰۵ مورد استفاده قرار می‌ گیرد. اما در کشور ما میزان استفاده از این خودروی هیوندای نسبت به سایر خودرو های شرکت هیوندای می توان گفت که تا حدودی کمتر است.

بهتر است که پیش از خرید خودروی توسان دست دوم برای اطمینان از سالم بودن خودرو از نظر کارشناسی از یک کارشناس رنگ توسان بخواهید که کلیه‌ی قسمت‌ های خودرو را مورد بررسی قرار دهد زیرا که این کارشناسی رنگ خودرو توسان به خریدار این امکان را می دهد که قبل از خرید خودروی مورد نظر، توسط کارشناس خودرو توسان مجرب و با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های دیجیتال و به صورت تخصصی کاملا بررسی کرده و فرد خریدار از سلامت خودرو مطمئن شود و قبل از هر چیز دیگر خریدار می تواند که از قیمت واقعی خودرو خود نیز اطلاع پیدا کند. معمولا بیشتر خودرو هایی که به عنوان دست دوم به فروش می رسند بدون شک دارای ایراداتی هر چند جزئی می توانند که باشند که در هنگام خرید ممکن است بسیاری از افراد متوجه آن ها نشوند و تمامی این موارد از دید پنهان بماند پس در نظر داشته باشید که بسیاری از خودرو های موجود در بازار که مشاهده می‌کنید دارای ایرادات اساسی نیز باشند که اصولا فروشنده ها از اعلام وضعیت واقعی خودرو خودداری می ‌کنند و در واقع هر کدام از این ایرادات می تواند که تاثیر مستقیمی را در قیمت خودرو ها داشته باشد. بعد از کارشناسی انجام شده توسط کارشناس خودرو توسان و بازدید و بررسی کامل خودرو به کمک کارشناس خرید و کارشناس رنگ خودرو دست دوم در این موقع به خریدار توضیحاتی درباره وضعیت کامل خودرو و قیمت واقعی آن داده می شود معمولا قیمت گذاری بر اساس معاملات واقعی صورت گرفته در بازار است.

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »