آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی رنگ خودرو تلیسمان | کارشناس رنگ تلیسمان | الون اسکین

مقدمه ای بر کارشناسی رنگ خودرو تلیسمان | کارشناس رنگ خودرو تلیسمان

خریداران گرامی توجه داشته باشید که موارد گوناگونی در کارشناسی رنگ خودرو مورد بررسی قرار می گیرند که از جمله این موارد می توانیم به کارشناسی رنگ سپر و رکاب خودرو، بازدید قطعات رنگ شده و تعویضی،بازدید اتاق و شاسی ها و… اشاره کنیم. توجه داشته باشید که یکی از شروط اساسی و اصلی در خصوص بی اهمیت بودن رنگ یا تعویض سپر مطرح است و آن اینکه به شاسی خودرو ضربه ای وارد نشده باشد. بنابراین این مسئله می بایست در زمان کارشناسی رنگ خودرو حتما مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که خواهان خرید خودرو تلیسمان هستید لازم است پیش از خرید اطلاعاتی درخصوص کارشناسی رنگ خودرو تلیسمان، تاریخچه خودرو تلیسمان، خدمات و راهنمایی های کارشناس رنگ خودرو تلیسمان و دیگر موارد بدست آورید تا با آگاهی بیشتری نسبت خرید خودرو اقدام نمایید.در ادامه مطلب به طور مفصل   به ارائه توضیحاتی در زمینه کارشناسی رنگ خودرو تلیسمان و خدماتی که توسط کارشناس رنگ خودرو انجام می گیرد پرداخته ایم.

 

تاریخچه خودروی تلیسمان

علاقمندان به خودرو تلیسمان در خصوص تاریخچه خودرو تلیسمان توجه داشته باشید که حتما پیش از خرید می بایست تمامی موارد مرتبط با خودرو مورد نظر را بررسی نمایید. بنابراین چنانچه قصد خرید این خودرو را دارید لازم است بدانید که در سال ۲۰۱۱ این کمپانی پس از فولکس واگن و سیتروئن توانست عنوان سومین خودروساز اروپا رابه خئد اختصاص دهد. سدان‌ها و شاسی‌ بلندهای متعددی از این کمپانی فرانسوی در سطح جهان عرضه شده اند که یکی از آن‌ها خودرو تلیسمان است و خودرو تلیسمان لوکس‌ ترین سدان کمپانی رنو است.رنو تلیسمان یا تالیسمان خودرویی سدان با اتاق بزرگ محصول شرکت رنو می‌باشد.این خودرو به عنوان لوکس‌ترین سدان رنو شناخته شده است.این خودرو مجهز به موتور ۱٫۶ لیتری توربو باقدرت ۲۰۰ اسب بخار موتور مشابه نیسان جوک است؛ شتاب ۰ تا ۱۰۰ این خودرو حدود ۷/۶ ثانیه نیز می‌باشد.

لازم به ذکر است که کمپانی فرانسوی رنو از جمله مشهورترین کمپانی‌های تولید کننده‌ی خودرو در سطح اروپا و جهان است. رنو تلیسمان در ایران نیز به لحاظ خرید و فروش در وضعیت خوبی قراردارد و در سطح خیابان ها شاهد تردد تعدادی از آن هستیم.بدون شک رنو تلیسمان با ورود به بازار خودوری ایران، یکی از جذاب ترین خودروهای بازار ایران خواهد بود. تلیسمان رنو رقیب مستقیم کیا اپتیما۲۰۱۶ و هیوندای سوناتا ۲۰۱۶ خواهد بود؛ که به دلیل طراحی منحصر به فرد و جدیدش می تواند به فروش خوبی دست یابد.برای اطلاع از خدمات و راهنمایی های کارشناس رنگ خودرو تلیسمان با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره کردیم کارشناسی رنگ خودرو و همچنین وجود یک کارشناس رنگ تلیسمان می تواند در حین خرید بسیار موثر باشد.همانطور که می دانید وضعیت بدنه خودرو در حین خرید خودرو ازاهمیت بسیاری برخورداراست و در درجه اول رنگ شدگی و یا تعویض شدن قطعات بدنه خودرو مهمترین عامل تعیین کننده قیمت خودرو می باشد.بنابراین چنانچه هیچگونه اطلاعی در این زمینه  و یا تشخیص موارد ذکر شده ندارید پیشنهاد می کنیم در حین خرید با یک کارشناس رنگ خودرو تلیسمان مشورت نمایید تا به طور کامل در خصوص کارشناسی رنگ خودرو تلیسمان وهمچنین با استفاده از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات تمامی موارد مرتبط با خورو از جمله تست، عیب یابی و کارشناسی فنی خودرو، رنگ خودرو و…مطلع شوید. بنابراین توصیه می کنیم پیش از خرید خودروحتما ازخدمات کارشناسی رنگ خودرو راهنمایی های کارشناس رنگ خودرو تلیسمان بهره مند شوید تا به دلیل عدم آگاهی کافی دچار خسارت مالی نشوید.

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »