آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی خودرو هیوندای ix45 | کارشناس هیوندای ix45 | الون اسکین

مقدمه ای بر کارشناسی خودرو هیوندای ix45 | کارشناس هیوندای isx45

خرید خودوی دست دوم به دلایل مشکلات مالی، می تواند پیشنهاد خوبی باشد اما نباید از نظرها دور داشت که این کار از حساسیت های بالایی برخوردار است و باید احتمال خرابی خودرو را از نظر فنی و مشکلات رنگ بدنه در نظر داشت. بابت خرید این خودرو ها باید پول های زیادی صرف شود و از طرفی خریدار باید از سلامت خودرو اطمینان حاصل نماید تا دچار زیان نشود. اگر شما نیز به دنبال خرید خودرو دست دوم هستید و انتخابتان ix45 است، الون اسکین به شما جهت کارشناسی خودرو هیوندای ix45 کمک خواهد کرد.

شما می توانید جهت کارشناسی خودرو هیوندای ix45 با کارشناسان الون اسکین تماس گرفته، تا در زمان کوتاهی آنها در محل شما جهت کارشناسی خودرو ix45، حاضر شوند. در ادامه به نحوه انجام کارشناسی خودرو شما توسط کارشناسان الون اسکین ، خواهیم پرداخت. اما بهتر است پیش از این امر، مروری مختصر بر تاریخچه ix45 داشته باشیم.

تاریخچه خودروی هیوندای ix45

ix45 که در واقع نام دیگر سانتافه می باشد یک SUV متوسط است که اولین بار در سال ۲۰۰۰ توسط شرکت هیوندای معرفی شد. نسل سوم سانتافه در سال ۲۰۱۲ بر اساس مفهوم طراحی لبه طوفان هیوندا طراحی و به بازار معرفی گردید. ix45 با ورود به بازار ایران به سرعت به یک خودرو محبوب تبدیل شد چراکه علاوه بر ظاهر زیبا و جذاب و نیز ویژگی‌های رفاهی نسبتا زیاد، قیمت نسبتا مناسبی برای آن در نظر گرفته شده بود. به علاوه اینکه رقیب قدرتمندی پیش روی نداشت و حتی کیا سورنتو که هموطن ix45 است، نتوانست مانع موفقیت آن شود. اما نسل سوم سانتافه در سال ۲۰۱۲ در نمایشگاه خودرو نیویورک به معرض دید جهانیان درآمد و از سال ۲۰۱۳ وارد بازارهای جهانی شد. ix45در بازارهای جهانی با موتورهای متنوعی عرضه می‌شود اما نسخه در نظر گرفته شده برای بازار ایران، از یک موتور ۲٫۴ لیتری ۴ سیلندر بهره می‌برد که قادر است ۱۹۰ اسب بخار قدرت و ۲۴۲ نیوتن متر گشتاور تولید کند. این قدرت به وسیله جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ انتقال پیدا می‌کند.

با حاضر شدن کارشناسان فنی الون اسکین در محل خرید خودرو ix45 در راستای کارشناسی خودرو هیوندای ix45 مواردی همچون سلامت موتور، سلامت سرسیلندر، برق خودرو، سیستم تعلیق و رادیاتور مورد بررسی قرار می گیرند. همچنین کارشناسی رنگ بدنه، سقف، ستون ها، درب های جلو و عقب، شیشه ها و گلگیرها و مواردی از این دست با دقتی بسیار بالا انجام می شود. از طرفی با دستگاه های پیشرفته که در اختیار کارشناسان الون اسکین قرار دارد، میزان واقعی کارکرد خودرو اندازه گیری می شود تا خریدار خودرو ix45، بتواند از کارکرد واقعی خودرو اطلاع پیدا کند. کارشناسان الون اسکین با بررسی کامل امکانات و تجهیزات خودرو، تست رانندگی را انجام داده و پس از بررسی تمام مراحل فوق قیمت واقعی خودرو ix45 را به خریدار اعلام می کند و در پایان هم به مشتریان رسید ارائه خواهند داد.

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »