آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی خودرو مزدا ۳ | کارشناس مزدا ۳ | الون اسکین

برای انجام کارشناسی خودرو مزدا ۳ می‌توانید با الون اسکین تماس بگیرید. بهتر است نیم ساعت پیش از خرید خودرو با الون اسکین تماس بگیرید تا کارشناس پس از نیم ساعت از تماس شما با حضور در محل خرید و فروش خودرو، اقدام به کارشناسی خودرو مزدا ۳ کند. بررسی‌های لازم در بدنه، تجهیزات و قسمت فنی خودرو به عمل خواهند آمد و سپس کارشناس با ارائه‌ی گزارش کارشناسی به متقاضی و اعلام قیمت واقعی خودرو کار خود را به پایان خواهد رساند.

دست آخر این متقاضی است که باید با توجه به وضعیت سلامت خودرو و قیاس قیمت واقعی خودرو با قیمت پیشنهادی فروشنده تصمیم نهایی را اتخاذ کند.

تاریخچه خودرو مزدا ۳

مزدا ۳ خودرویی از کمپانی ژاپنی مزدا است که در برای اولین بار در سال ۲۰۰۳ روانه‌ی بازار شد. این خودرو از آن خودروهایی است که به سبب شیک بودن ظاهرش و قدرتمند بودن موتورش خیلی سریع توانست در ایران به محبوبیت برسد و فروش خوبی پیدا کند.

در سال ۱۳۸۶ گروه بهمن در ایران اقدام به مونتاژ و عرضه‌ی مزدا ۳ در سطح کشور کرد که این امر تا ۳ سال یعنی تا سال ۱۳۸۹ ادامه یافت. اما گروه بهمن در سال ۸۹ اقدام به تولید نسل دوم مزدا ۳ کرد که این شرایط نیز در سال ۱۳۹۳ به سبب کمیاب شدن قطعات این خودرو ادامه داشت و در سال ۹۳ کاملاً متوقف شد. اما مدتی بعد، با تأمین قطعات مزدا ۳ باری دیگر عرضه‌ی مزدا ۳ در ایران از سر گرفته شد و هم اکنون نیز این خودروی سدان در حال مونتاژ و عرضه است.

به هر دلیلی ممکن است قصد خرید خودرو دست دوم داشته باشید و در میان خودروهای دست دوم نیز به دنبال مزدا ۳ باشید. اگر چنین است، پیشنهاد کارشناسان ما به شما این است که حتماً به هنگام خرید خودرو مزدا ۳ از کارشناسی خودرو مزدا ۳ استفاده کنید تا همان هنگام خرید از هر آن مشکل و ایرادی که در خودرو وجود دارد آگاهی پیدا کنید و با خیالی آسوده‌تر اقدام به خرید خودرو مزدا ۳ نمایید.

کارشناس ابتدا بدنه را از لحاظ رنگ، پولیش و صافکاری مورد بررسی قرار می‌دهد. این بررسی شامل درب‌های جلو و عقب، کاپوت، درب صندوق عقب، سقف، بدنه، سپر و موارد این قبیل می‌شود. سپس تجهیزات و امکانات خودرو مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در مرحله‌ی بعد قسمت‌های فنی خودرو از موتور گرفته تا گیربکس ارزیابی می‌شوند و نتیجه‌ی هر یکی از بررسی‌ها توسط کارشناس در گزارشِ کارشناسی ثبت می‌گردد.

دست آخر کارشناس با انجام تست رانندگی از خودرو کارِ کارشناسی خود را پایان می‌دهد.

پس از کارشناسی خودرو مزدا ۳ گزارش کار به متقاضی ارائه شده و همچنین قیمت کارشناسی خودرو با توجه به وضعیت خودرو از لحاظ سلامت، میزان کارکرد واقعی آن، سال تولید خودرو، قیمت روز دلار و موارد این قبیل اعلام می‌شود. در این مرحله متقاضی کاملاً به وضعیت سلامت خودرو و میزان کارکرد واقعی آن علم پیدا کرده و به راحتی می‌تواند تصمیم به خرید یا عدم خرید خودرو بگیرد.

در آخر گفتنی است که انجام کارشناسی خودروی مزدا ۳ توسط کارشناس به وسیله‌ی دستگاه‌ها و تجهیزات پیشرفته و به روز صورت می‌گیرد و ضریب خطا در کارشناسی چیزی نزدیک به صفر است.

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »