آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
کارشناسی خودرو سراتو | کارشناس سراتو | الون اسکین

مقدمه ای بر کارشناسی خودرو سراتو | کارشناس خودرو سراتو

پیشنهاد کارشناسان الون اسکین به شما این است که در صورتی که قصد خرید کیا سراتو دست دوم دارید، حتماً از خدمات کارشناسی خودرو سراتو الون اسکین بهره ببرید تا به هنگام خرید سراتو با آگاهی بسیار بیش‌تری اقدام نمایید. با انجام کارشناسی خودرو سراتو می‌توانید از هر ایرادی که در خودرو وجود دارد آگاه شوید و هم‌چنین دریابید که میزان کارکرد واقعی خودرو چقدر است. ضمناً کارشناس پس از بررسی خودرو یک قیمت اصولی و پیشنهادی به خریدار ارائه می‌دهد تا خریدار بتواند با سنجیدن این قیمت و همچنین مورد نظر قرار دادن قیمت فروشنده تصمیمی صحیح جهت خرید خودرو اتخاذ کند.

تاریخچه خودروی سراتو

سراتو خودرویی از کمپانی کیا است که در نسخه‌های کوپه و سدان تولید می‌شود. این خودروی محبوب، اولین بار در سال ۲۰۰۳ بود که روانه‌ی بازار شد. نکته‌ای که قابل ذکر است این است که نسخه‌ی هاچبک سراتو نیز وجود دارد و در ایران هم مونتاژ می‌شود. تا کنون سه نسل از سراتو عرضه شده‌اند که نسل دوم این خودرو در ایران در حال استفاده است.

تصور کنید که مبلغی بالا برالون اسکین سراتو پرداخت کرده‌اید و پس از خرید متوجه می‌شوید که اولاً کارکرد خودرو بسیار بیش‌تر از آن چیزی است که قابل مشاهده بوده و همچنین برخی از تجهیزات خودرو نیز معیوب هستند. بدتر آن که متوجه می‌شوید خودرو در چند قسمت در بدنه رنگ دارد و قیمت‌اش بسیار پایین‌تر از آن قیمتی است که برای آن پرداخت کرده‌اید. طبیعتاً در چنین شرایطی، حالت افسوس به آدمی دست می‌دهد. برای جلوگیری از چنین شرایطی، می‌توان از کارشناسی خودرو سراتو بهره برد.

کارشناس با بررسی بدنه از لحاظ رنگ، پولیش کاری، صافکاری و موارد این قبیل و همچنین با بررسی تجهیزات، موتور، رادیاتور و کلاً موارد فنی خودرو می‌تواند از هر آن مشکل و ایرادی که در خودرو وجود دارد مطلع شود و به خریدار اطلاع دهد. ضمناً کارشناس تست رانندگی را بر روی خودرو اجرا خواهد کرد تا به طور دقیق و در عمل قسمت‌های مختلف خودرو را مورد سنجش و ارزیابی قرار دهد.

نکته‌ی دیگری که در این بین وجود دارد این است که کارشناس پس از بررسی خودرو، یک قیمت اصولی و کارشناسی اعلام می‌کند و به این ترتیب خریدار می‌تواند با کنار هم قرار دادن قیمت کارشناس و فروشنده دریابد که آیا خودروی مورد نظر ارزش خرید دارد یا خیر.

با توجه به این توضیحات، در صورتی که قصد استفاده از خدمات کارشناسی خودرو سراتو را دارید، می‌توانید با الون اسکین تماس بگیرید. کارشناس صرفاً پس از نیم ساعت از تماس شما در محل حاضر خواهد شد و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها اقدام به بررسی و ارزیابی خودرو خواهد نمود.

 

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »